Mechanické zábrany

Nůžková mříž

Nabízíme Vám klasickou a historicky ověřenou nůžkovou mříž, se kterou, můžete zabezpečit před násilným vniknutím každý stavební otvor (např. dveře, okna, pasáž, výlohu, garáž). Mříž dodáváme v libovolně a vysoce kvalitní práškové barvě. Různá technická řešení umožňují zhotovení mříže jednodílné, dvoudílné, se sklopným dolním vodítkem a s možností vytočení složené mříže do stran např. ke špaletě. Zámek používáme speciální dvoubodový s bezpečnostní vložkou.


Bezpečnostní navíjecí mříže - při veškeré bezpečnosti nesmí chybět přehled

Výkladní skříně obchodů a obchodních center jsou dnes, bohužel, často terčem zlodějů a představují nejsnazší cestu k úspěšnému vloupání. Nejvyšším příkazem bank, obchodů, zlatnictví, lékáren, muzeí atd. je chránit své zboží. Přibývá stále více krádeží a vandalismu a jako majitel obchodu jste nucen účinně chránit svůj hodnotný majetek před nepovolanými návštěvami. Stále častěji padne rozhodnutí při ochraně majetku na rolovací mříže. Pro každý účel použití existuje v programu firmy typ rolovací mříže a náš odborný pracovník Vám poradí a informuje, který profilový typ a materiál je pro vás nejvhodnější.


Rolovací garážová vrata - optimální řešení vám nemůže nabídnout každý

Garážová vrata mají korespondovat s vnějším vzhledem domu, otevírání vrat má být jednoduché a pohodlné, nemají zabírat zbytečný prostor v garáži, ve které se šetří s každým místem. Zároveň mají bezpečně zajistit majetek uložený v garážovém nebo průmyslovém prostoru.


Podobně jako u oken i při zabezpečení dveřních otvorů se osvědčuje rolovací technika. Nabízíme více druhů garážových vrat. Od nejjednodušších z vyztužených ocelových plechů po složité zateplené systémy z nekorodujících materiálů, otevírané elektrickými motory na dálkové nebo jiné ovládání. Rolovací garážová vrata splní beze zbytku Vaše požadavky. Při vysoké bezpečnosti, dobré izolaci a krásném vzhledu, je jednoduchá obsluha jednou z vynikajících vlastností těchto vrat. Nepokazí celkové vzezření stavby a při otevírání nezaberou další prostor.


Předokenní rolety - návratná investice

Předokenní rolety se po letech pobytu v ústraní opět stávají středem zájmu. Žádný jiný prvek stínící techniky totiž nemůže nabídnout tolik předností současně:


Předokenní rolety:
  • stíní
  • zvyšují bezpečnost
  • snižují hlučnost
  • výrazně omezují únik tepla z místnosti.

Možná je i kombinace s jinými prvky, například sítěmi proti hmyzu.


Venkovní rolety lze v podstatě použít na uzavření jakéhokoliv stavebního otvoru. Jednotlivé systémy se navzájem liší v první řadě konstrukcí roletových schránek. Předsazené schránky jsou používány zpravidla pro dodatečné montáže.


Pro novou výstavbu jsou ideální schránky nadsazené nad okenní rámy, které se zaomítnou a tím jsou schované pod fasádou. Splňují nejvyšší nároky na prostup světla a tepla. Určené typy lze také zabudovat v rámci hrubé stavby do nadpraží, kdy se montují současně s překladem. U některých schránek lze rolety instalovat i dodatečně a tak rozložit pořizovací náklady do několika etap.


Řadu řešení nabízí systém ovládání. Kromě mechanické obsluhy navíjeným páskem je možné i elegantní ovládání  vypínačem, nebo dálkově. Komfort představují časové spínače na zvolený režim. Časové spínače je možno kombinovat s dalšími prvky, například slunečním čidlem.Venkovní předokenní rolety by neměly chybět na žádném domě. Je to investice, která se vrací.


Navíjecí předokenní rolety pro novostavby
mechanické zábrany 1 mechanické zábrany 2
Levonavíjení Pravonavíjení

Navíjecí předokenní rolety pro dodatečné umístění - špaleta nebo fasáda

mechanické zábrany 3


mechanické zábrany 4 mechanické zábrany 5

mechanické zábrany 5

Novinky