EPS - Elektronická požární signalizace

Elektronická požární signalizace slouží k ochraně života osob, majetku a prostor před vznikem požáru. Doporučujeme její instalaci zvláště v případě objektů se zvýšeným pohybem osob a v objektech se zvýšeným rizikem vzniku požáru. Výrobky společnosti ZETTLER a NITTAN jsou vyráběny v souladu s certifikátem jakosti ISO -9001.

Analogový adresovatelný systém EPS

-- střední a velké aplikace --

Jedná se o analogový adresovatelný systém, který splňuje nejvyšší požadavky na požární ochranu v moderních budovách. Nová technologie umožňuje do běžných adresovatelných linek začlenit laserové hlásiče požáru a získat tak systém velmi včasného varování před požárem, který se svými parametry vyrovná nákladným nasávacím systémům. Tak je dosaženo mnohonásobně vyšší ochrany před požárem.

Konveční systém EPS - Zetler

-- malé a střední aplikace --

Pokud hledáte kompletní požární systém je důležité, aby Vám nabídl vysoký výkon, mimořádnou spolehlivost a snadné ovládání. Konvenční ústředny Zetler budou Vaší nejlepší volbou pro malé a střední instalace. Ve spojení s novou řadou konvečních hlásičů získáte vždy spolehlivý a univerzální systém EPS.

Novinky